İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz

Ekran Değişimi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Tarih: 16.08.2023 13:52
Ekran Değişimi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Ekran Değişimi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

 

Ekran Değişimi İçin İzlemeniz Gereken Adımlar

  1.  WhatsAp yada canlı desteğimizle iletişime geç
  2. Ekibiz tarafından stok ve fiyat bilgisi al 
  3. Cihazı ister yönlendiridiğimiz servis tarafınfan , istersenizde kendiniz getirerek bize teslim edin

Hakkımızda 


D-tek , uzun yıllardır kaliteli hizmet ve üstün ürün seçenekleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, teknoloji ve beyaz eşya alanında müşterilerimize en iyi ürünleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmak ve eğlenceli bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır.

Ürün yelpazemiz, televizyonlar, yenilenmiş televizyonlar ve beyaz eşyalar gibi güncel teknoloji ve ev eşyalarının en son ve en popüler modellerini içermektedir. Müşterilerimize farklı ihtiyaçlarına uygun çeşitli seçenekler sunarak, her bütçeye uygun ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, uzman ekibimiz sayesinde, televizyon ekran değişimi ve monitör ekran değişimi gibi teknik hizmetler de sunuyoruz. Teknolojideki hızlı gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin cihazlarını en iyi şekilde onarmak için modern teknikleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin cihazlarının uzun ömürlü olmasını sağlayarak, onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

 


Garanti

Değişimini yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından 12 ay garantilidir.

Telefon: 0850 302 02 11   WhatsApp hattımıza buradan ulaşabilirsiniz 


7/24 Müşteri Hizmeti
Yükleniyor...