İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Model numarasını televizyonun arka etiketinden veya ayarlar kısmındaki sekmelerden bulabilirsiniz. Örneğin, Samsung televizyonlarında model numarası genellikle UE koduyla başlar, örneğin UE55MU7400 gibi.
Tüm ekranları için 1 yıl kırılma ve sıvı teması dışında garanti sunuyoruz. Garanti hizmetlerimiz, televizyonun iç ve dış bölümleri için verilen numaralar aracılığıyla sağlanmaktadır. Montaj işlemi yapılan her televizyon, model numarası, seri numarası ve kullanıcı adı bilgileriyle kayıt altına alınmaktadır. Pixel hatası, dikey veya yatay çizgiler gibi durumlar tüketici hatasından kaynaklanmıyorsa, garanti kapsamında değişim sağlamaktayız.
Marka ve boyut fark etmeksizin elimizde piyasada satılan televizyonların %80 inin ekranı elimizde bulunmaktadır. Sadece bazı eski modellerin panelleri temin edilemeyebiliyor. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak stok ve tv panel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca elimizde olmayan modelleri aktif olarak yurt dışında soruşturarak temin etmeye çalışmaktayız.
Montajı yapılan veya satılan tüm panellerimiz Orijinal ve Sıfır üründür. Ürünlerimiz yurtdışından temin edilmektedir. Panel sektöründe henüz yan sanayi ürün piyasada yoktur. Dünyada panel üreten firma sayısı sınırlıdır. Paneli temin edilemeyen bazı eski modellerin yerine yeni versiyon panel montajını yapmaktayız. Bu modellerde de herhangi bir görüntü kaybı veya tv özelliklerini etkileyecek bir durum yoktur. Panel ile alakalı tüm testleri montaj sonrası yapmaktayız.
Televizyonunuzu kendi imkanlarınız ile atölyemize getirmeniz gerekmektedir. Televizyon modeline göre tv panel değişimi montaj süresi değişiklik göstermektedir. Bazı modelleri ortalama 1-2 saat içerisinde montajını yapıp teslim ediyoruz. Montajı uzun süren modelleri de 1 iş günü sonra teslim alabilirsiniz.
istanbul dışı gönderimlerde Ptt kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Firma, evinizden tv'nizi teslim alarak kargoya verecektir.Kargoya verilen tv'niz için titiz bir ambalajlama yapmanız gerekmektedir. Gönderimlerde olası kaza durumları için Dtek tarafından sigorta paketleri sunulmaktadır.
7/24 Müşteri Hizmeti
Yükleniyor...