İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz İstanbul il sınırları için de tüm ilçelerine kendi ekiplerimiz kurulum yapmaktadır Kapıda nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz

Hakkımızda

Hoş geldiniz!

D-tek , uzun yıllardır kaliteli hizmet ve üstün ürün seçenekleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, teknoloji ve beyaz eşya alanında müşterilerimize en iyi ürünleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmak ve eğlenceli bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır.

Ürün yelpazemiz, televizyonlar, yenilenmiş televizyonlar ve beyaz eşyalar gibi güncel teknoloji ve ev eşyalarının en son ve en popüler modellerini içermektedir. Müşterilerimize farklı ihtiyaçlarına uygun çeşitli seçenekler sunarak, her bütçeye uygun ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, uzman ekibimiz sayesinde, televizyon ekran değişimi ve monitör ekran değişimi gibi teknik hizmetler de sunuyoruz. Teknolojideki hızlı gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin cihazlarını en iyi şekilde onarmak için modern teknikleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin cihazlarının uzun ömürlü olmasını sağlayarak, onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

D-tek ekibi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, müşterilere doğru ürün seçimi ve teknik destek konusunda yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için her zaman buradayız.

İnternet sitemizde güncel ürünlerimizi ve hizmetlerimizi görmek için sizi bekliyoruz. D-tek olarak, teknoloji tutkunu ve kaliteyi seven herkesi dükkanımıza ve internet sitemize bekliyoruz. Bizimle çalıştığınızda, en iyi ürünleri ve hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

D-tek olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz!

Saygılarımızla, D-tek 

7/24 Müşteri Hizmeti
Yükleniyor...